Hakkımızda

Genç ve dinamik bir yapıda olan Yuva Prefabrik, 2010 yılında kurulmuş olup şirketimiz 10 yıldır prefabrik yapı sektöründe hizmet vermektedir. Yuva Prefabrik, mühendislik tecrübesi ve uzman kadrosu ile prefabrik yapı sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. Alt yapısını, yeterli ve yetişkin personelini yüksek üretim gücü ve sağlam finans yapısını hızlı bir şekilde tamamlayarak sektörün öncü firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Üretime ilk olarak prefabrik konut ve şantiye binalarıyla başlayıp, daha sonra hafif çelik binalar ve hafif çelik depo binalarını da üretimine ekleyerek kalitesiyle sektörde aranan bir firma olmuştur. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen Yuva Prefabrik, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda taahhüt ettiği bütün projeleri teslim ederek amaç edindiği müşteri memnuniyetini sağlamanın verdiği özgüven ve yeni başarılara imza atma isteğiyle tüm dünyadan yeni tekliflere cevap vermektedir.

Hedefimiz, sektöründe güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak yüksek kalitedeki ürünleri ile müşterilerine cevap vermektedir.

Misyonumuz; insanların konut ve şantiye binaları ihtiyaçlarını karşılamak, hızlı, kusursuz, kaliteli, estetik ve yalıtımlı yapılar üretmek.

Vizyonumuz; dünyada hazır yapı sektöründe aranan bir marka olmak, çağdaş yapı sistemleri geliştirmek ve uygulamak. Pazar payımızı arttırmak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır.