Hoşgeldiniz  Welcome 

HAKKIMIZDA

Genç ve dinamik olan sirketimiz 2010 yılında kurulmus olup kısa zamanda İzmir'in önde gelen Prefabrik Yapı firması olmuştur.

Yuva Prefabrik alt yapısını, yeterli ve yetiskin personelini yüksek üretim gücü ve saglam finans yapısını hızlı bir sekilde tamamlayarak sektörün öncü firrmaları arasında yerini almayı başlarmıstır . Üretime ilk olarak Prefabrik konut ve santiye binalarıyla baslayıp, daha sonra hafif çelik binalar ve hafif çelik depo binalarını da üretimine ekleyerek kalitesiyle sektörde aranan bir firrma olmustur.


Gelisen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen Yuva Prefabrik yurt içi ve yurt dısı pazarlarda taahhüt ettigi bütün projeleri teslim ederek amaç edindigi müsteri memnuniyetini saglamanın verdigi özgüven ve yeni başarılara imza atma istegiyle tüm dünyadan yeni tekliflere cevap vermektedir.

Yuva Prefabrik' in başlıca hedefi sektöründe güvenilir ve sağlam bir firma olarak yüksek kalitedeki ürünleri ile müşterilerine cevap vermektir.​

MİSYONUMUZ
Insanların konut ve santiye binaları ihtiyaçlarını karsılamak, hızlı, kusursuz, kaliteli, estetik ve yalıtımlı yapılar üretmek.

VİZYONUMUZ
Dünyada hazır yapı sektöründe aranan bir marka olmak, çağdas yapı sistemleri gelistirmek ve uygulamak. Pazar payımızı arttırmak, müsteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır. 

MODULAR YAPILAR